• تلفن : 09214941251
  • ایمیل: contact@email.com

بلاگ

ماساژ صورت

ماساژ باعث گردش خون در صورت  و نرم تر شدن و صاف تر شدن و ایجاد درخشش در  پوست صورت می شود .

جذاب ترین مدل مو

مدل مو مردانه زیبا و جذاب یکی از نکته های مهم برای شیک و جذاب به نظر رسیدن مردان به شمار می رود. اگر به دنبال مدل مو هایی مردانه و جذاب هستید به شما پیشنهاد می کنیم خواندن این مقاله را از دست ندهید.
مدل موی آقایان امسال نسبت به پارسال بلند تر است. ریش، مو ، استایل مردانه امسال متفاوت به نظر میرسد چون قرار است آقایان احساس راحتی بیشتری داشته باشند، آنها دیگر لازم نیست هر ماه مو های خود را کوتاه کنند و لذت داشتن این استایل مو را کشف می کنند.
بنابراین ما در اینجا راهنمایی هایی را در مورد مو های بلند مردانه داریم که امید واریم شما از آن لذت ببرید:
مدل موی جمع یا خرگوشی BUN STYLE
مدل مو مردانه کوتاه
مدل موی جمع یا خرگوشی‎
مدل دم اسبی Ponytail خوب است، اما اگر شما علاقه دارید که مو های خود را به صورت «کرواتی» ببندید، مدل موی جمع یا خرگوشی BUN STYLE جالب ترین مدل مویی است که شما می توانید داشته باشید. وقتی این مدل کمی نامرتب باشد جذاب تر هم می شود. شما با این مدل مو هم با کت و شلوار ، و هم با تی شرت یک مرد جلتمن و صاحب سبک در مد به نظر می رسید.
مدل موی نیمه بلند MID-LONG STYLE
مدل مو مردانه
مدل موی نیمه بلند‎
اگر مو های شما خیلی بلند نیست، شما می توانید مدل موی بسیار جذابی ایجاد کنید. اگر موهای صافی دارید مدل مو ی پف کرده male pompadour (اولین تصویر از سمت چپ) پیشنهاد هوشمندانه ایست زیرا این مدل بسیار کلاسیک و پیچیده است. اما اگر موهای مجعد و فرفری دارید شما می توانید موهای خود را به صورت هاله ای فر مانند به روی صورتتان بریزید و صورتتان را قاب کنید.
مدل موی باب MEN’S BOB
مدل مو مردانه
مدل موی باب‎
سبک مو ی مردانه باب بسیار دیوانه کننده و جذاب است و برد پیت یک نمونه کامل از آن به شمار میرود. قد تا سر شانه این مدل ظاهر شما را به کمال می رساند. این مدل می تواند رسمی و هم غیر رسمی باشد بنابراین بسیار تنوع جالب و حیرت انگیزی دارد.
یک راهنمایی کوچک : در این مدل بخش اعظم از موهای خود را به یک سمت از سر خود بریزید زیرا در این صورت بسیار شیک و خوش استایل دیده می شوید.

پاکسازی پوست

باکتری هایی که در لایه های عمیق پوست هستند باعث ایجاد جوش های ریز و درشت روی صورت می شوند. فرآیند پاکسازی پوست عناصر زائد (آلودگی هوا – چربی ها و ناخالصی ها) را از صورت پاک می کند. عمل پاکسازی پوست پوست را وارد مرحله ی جدیدی کرده و عمیق ترین و مقاوم ترین ناخالصی هایی که در لایه های زیرین پوست پنهان شده اند را بیرون می کشد. البته اگر بصورت مداوم انجام شود تاثیر آن نیز بیشتر خواهد بود.

آیا رنگ پوست در مراقبت‌های زیبایی تأثیر دارد؟

 

رنگ پوست نمی‌تواند معیار زیبایی افراد باشد و این تلاش بیهوده‌ای است که بخواهید برای زیبا شدن، رنگ پوست‌تان را تغییر بدهید. زیبایی تعریف واحدی ندارد و بیشتر از اینکه پیرو الگوهای ارائه شده در فرهنگ‌های مختلف باشد به مجموعه‌ای از ویژگی‌های متناسب با هم ربط دارد. شاید فکر کنید پوست سفید معیار زیبایی است و بخواهید با تلاش برای سفید شدن به این معیار نزدیک شوید. اما این دیدگاه اشتباهی است هرچند که رایج و پذیرفته شده باشد. چیزی که به زیبایی بیشتر مربوط است حفظ و مراقبت پوست است و چیزی که ضروری است توجه به سلامتی است. برای مراقبت از پوست‌تان بیشتر هزینه و وقت صرف کنید. مراقبت‌های اولیه پوست، پاکسازی آن، رطوبت‌رسانی و محافظت از آن در برابر نور خورشید است. این باور که کرم ضد آفتاب یا سفید‌کننده تأثیری در رنگ پوست دارند اشتباه هستند. همه این محصولات برای هر نوع رنگ پوستی مناسب و ضروری هستند و خوشبختانه هیچ تفکیکی بین این محصولات برای افراد با رنگ‌های مختلف وجود ندارد.
چیزی که می‌تواند رنگ پوست را تغییر بدهد این کرم‌ها نیستند بلکه قرار گرفتن در معرض آفتاب است. هر رنگ پوستی که داشته باشید قرار گرفتن زیاد در معرض آفتاب حتی با وجود کرم ضد آفتاب باعث تیرگی یا آفتاب سوختگی پوست می‌شود. بنابراین اگر نمی‌خواهید پوست‌تان بیش از اندازه تیره شود در معرض آفتاب قرار نگیرید.

خدمات حرفه ای داماد

 

اگر دنبال آنید تا آرایشگاهی را پیدا کنید که در آن خدمات حرفه ای داماد صورت می گیرد باید به این نکته توجه داشته باشید که چنین آرایشگاهی از جدیدترین لوازم و مواد آرایشی و بهداشتی برای خدمات حرفه ای داماد استفاده می کند؛ محصولاتی که از کمترین مواد شیمیایی و باکیفیت ترین عناصر در تولید آنها استفاده شده است. گاهی برخی از آرایشگاه ها با شعار خدمات حرفه ای داماد آرایشی را عرضه می کنند که به هیچ وجه برازندۀ یک داماد نیست؛ چهره ای که به خاطر شدت استفاده از برخی مواد مصنوعی به شکلی غیر عادی برق می زند یا تفاوت رنگ در قسمت های مختلف صورت نمایان است که همگی ناشی از ناآگاهی از خدمات حرفه ای داماد می باشد. همه در این امر موافقند که داماد در کنار زیبایی های عروس باید با استفاده از بهترین آرایش جلوه­ای از زیبایی را خلق کند که برای همه پسندیده باشد اما باید اصلاح داماد را به کسی سپرد که می تواند نهایت تناسب را در او ایجاد کند. خدمات حرفه ای داماد باید به شکلی انجام شود که هیچ ضعفی زیر نور فلاش دوربین های عکاسی نمایان نشود و چهرۀ داماد در عکس های عروسی به بهترین وجه ممکن منعکس شود. 

 

 

لیست خدمات داماد

  • پاکسازی پوست
  • وکس (برداشتن موهای زائد صورت)
  • کوتاهی مو از چند روز قبل مراسم و تست مدل و استایل های مختلف
  • گریم صورت
  • لایه برداری عمقی پوست
  • ویتامینه و کراتینه مو

 

 

 

 

 

 

اطلاعات تماس

   - آرایشگاه مردانه


   ۱۲۳۴۴۵۶


  

تماس با ما